Promo kód
Úvod Pokoje

Pokoje

V našem hotelu naleznete exklusivní pokoje a suites ve stylu Art-Deco. Přesvědčte se sami a navštivte hotel České Budějovice hotel České Budějovice, uvidíte že bude s ubytováním i našemi službami spokojeni.

Executive room

Executive room

Luxusní klimatizované pokoje s okouzlujícím výhledem na historické náměstí Přemysla Otakara II. a průměrnou výměrou od 25 do 45 m2 jsou vybaveny vysoce kvalitním autorským nábytkem a dubovými parketami v kombinaci se špičkovými textiliemi a materiály. Na pokoji je k dispozici žehlič kalhot a luxusní koupelna s bohatou nabídkou hotelové kosmetiky a hotelovými župany.

Rezervovat Zobrazit více
Junior suite

Junior suite

Prostorný Junior suite ve stylu Art Deco s výhledem na historické náměstí (35m2) Tento prostorný klimatizovaný junior suite je vybaven TV s plochou obrazovkou, připojením k internetu zdarma a velkou koupelnou. Minibar je poskytován zdarma a denně doplňován.

Rezervovat Zobrazit více
Suite

Suite

Suite ve stylu Art-Deco s výhledem na náměstí a velkou manželskou postelí. Velikost pokoje: 45 m2.

Rezervovat Zobrazit více
Superior suite

Superior suite

Prostorné Superior Suite v milánském stylu s balkonem na historické náměstí (85m2) Toto luxusní prostorné a klimatizované suite disponuje velkým balkonem a je vybaveno TV s plochou obrazovkou, připojením k internetu zdarma a velkou koupelnou se sprchou i vanou. Minibar je poskytován zdarma a denně doplňován.

Rezervovat Zobrazit více