Úvod Pokoje

Pokoje

V našem hotelu naleznete exklusivní pokoje a suites ve stylu Art-Deco. Přesvědčte se sami a navštivte hotel České Budějovice hotel České Budějovice, uvidíte že bude s ubytováním i našemi službami spokojeni.

Executive Room

Executive Room

Luxusní klimatizované pokoje s okouzlujícím výhledem na historické náměstí Přemysla Otakara II. a průměrnou výměrou od 25 do 45 m2 jsou vybaveny vysoce kvalitním autorským nábytkem a dubovými parketami v kombinaci se špičkovými textiliemi a materiály. Na pokoji je k dispozici luxusní koupelna s bohatou nabídkou hotelové kosmetiky a hotelovými župany.

Rezervovat Zobrazit více
Junior Suite

Junior Suite

Prostorný Junior Suite ve stylu Art Deco s výhledem na historické náměstí (35m2) Tento prostorný klimatizovaný Junior Suite je vybaven TV s plochou obrazovkou, připojením k internetu zdarma a velkou koupelnou.

Rezervovat Zobrazit více
Suite

Suite

Suite ve stylu Art-Deco s výhledem na náměstí a velkou manželskou postelí. Velikost pokoje: 45 m2.

Rezervovat Zobrazit více
Superior Suite

Superior Suite

Prostorné Superior Suite v milánském stylu s balkonem na historické náměstí (85m2) Toto luxusní prostorné a klimatizované Suite disponuje velkým balkonem a je vybaveno TV s plochou obrazovkou, připojením k internetu zdarma a velkou koupelnou se sprchou i vanou.

Rezervovat Zobrazit více